אודות טיקט פלייס

אתם בטח שואלים את עצמכם מי אנחנו?

התשובה פשוטה – אנחנו זה אתם!


מי אנחנו

TICKETPLACE הוקם על ידי חובבי הופעות, פסטיבלים ואירועי ספורט בחו"ל, שצברו ניסיון רב באיצטדיונים, בבמות וברחבות הפסטיבלים במשך שנים רבות. היינו בליגות השונות באירופה, בליגת האלופות, בהופעות, חרשנו את רחבות הפסטיבלים וכמובן שנהנינו מכל רגע.

דרך אגב, לא הפסקנו לנסוע… גם היום אנחנו טסים בעצמנו לאירועים שונים בחו"ל במהלך השנה ואת הניסיון שיש לנו – נעביר אליכם בשמחה!

אנחנו מאמינים כי החוויה שלכם מתחילה ברגע שהתחלתם לחפש כרטיס – לכן נלווה, נייעץ ונעזור לכם למצוא את האירוע המתאים לכם ביותר.

השירות שלנו

חשוב לנו למכור כרטיסים להופעות הכי שוות, למשחקים הכי יוקרתיים, לפסטיבלים הכי מדליקים, וכל זאת במקצועיות, אמינות, אדיבות ובעיקר באהבה רבה לתחום הזה.

הגעתם ללונדון ויש לכם שאלה רגע לפני המופע? אין בעיה, קו החרום שלנו זמין 24/7 מכיוון שאנחנו יודעים ששעות האירועים והמשחקים לא מסתדרות עם שעות המשרד הרגילות. תהיו בטוחים שגם במקרים נדירים של תקלות תקבלו מענה מהיר ומיידי ולא תפספסו את האירוע אליו הגעתם.

צריך לציין , כי אתר הכרטיסים TICKETPLACE.CO.IL הינו אתר הפועל בשוק הכרטיסים המשני, ולכן המחירים של הכרטיסים יכולים להיות נמוכים / גבוהים מהערך הנקוב על הכרטיס אותו תקבלו.

קנייה בטוחה
האתר מאובטח ומוגן, וניתן לרכוש בו מוצר
ניסיון ומקצועיות
אנו מציעים לגם מגוון אירועים שווים
אמינות
כרטיסים רשמיים ומורשים בלבד
בודק...