תקנון האתר

 

 1. מבוא
  1.1 אנו מודים לך כי בחרת לגלוש באתר www.ticketplace.co.il ("האתר"), אשר מופעל על ידי טיקט פלייס ע.מ. 38835864 ("החברה" או "בעלת האתר"). האתר הפועל בשוק הכרטיסים המשני ומאפשר רכישה מקוונת של כרטיסים לאירועים בחו"ל .
  1.2 תקנון זה מנוסח בלשון זכר לשם הנוחות בלבד והינו מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
  1.3 תנאי תקנון זה מהווים הסכמים מחייבים בין המשתמש לבין החברה, והוראותיהם יחייבו את המשתמש בגין כל שימוש שנעשה באתר.
  1.4 בעצם השימוש באתר, מאשר ומצהיר המשתמש כי קרא את כל הוראות התקנון ומוכן הוא לקבל על עצמו את הוראותיו. במידה ואינך מסכים לתנאי מתנאי התקנון, עלייך לחדול מיד מלעשות כל שימוש בו שכן, גלישה באתר ו/או ביצוע פעולות בו הינם כהבנה והסכמה לתנאי התקנון.
  1.5 החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מעת לעת, מבלי לתת הודעה ומראש ועל פי שיקול דעתה הבלעדי. כל שינוי יחייב מיד עם הכנסתו לתקנון ועל אחריות המשתמש להיכנס לדף זה על מנת לבדוק האם נעשו בו שינויים.
  1.6 החברה רשאית, על פי שיקול דעתה ומבלי להצטרך לתת הודעה מראש, לשנות את מראה האתר, התכנים בו וכל שינוי אחר. מוסכם על כל משתמש כי לא תהיה לו כל טענה או דרישה כלפי החברה בשל שינויים אלו או תקלות כלשהן אשר ינבעו משינויים אלו. במידה ותידרש הפסקת האתר לצורך פעולות תחזוקה, החברה שומרת לעצמה הזכות לעשות כן ללא מתן הודעה מראש.
  1.7 המשתמש מצהיר כי השימוש באתר הינו למטרות אישיות בלבד וכי הוא לא יבצע באתר כל שימוש למטרות מסחריות.
  1.8 כל אמצעי התצוגה באתר, לרבות המפות, השרטוטים, התמונות וכו', מיועדים לשם המחשה בלבד ואינם מחייבים את החברה.
  1.9 הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאי תקנון הזה.
 2. הגדרות
  2.1 משתמש – כל גולש מעל גיל 18 אשר נכנס לאתר באמצעות דומיין האתר המפורט לעיל.
  2.2 רוכש – משתמש אשר רכש כרטיס/ים באתר.
  2.3 גלישה/פעולה/שימוש באתר – כל שימוש שהוא באתר, בכל דרך קיימת עכשיו או עתידית, לרבות רכישת מוצרים או שירותים מהאתר ומילוי פרטי קשר או פרטים אישיים.
  2.4 פרטי קשר – כל מידע מזהה של המשתמש, לרבות שם מלא, מספר טלפון, דוא"ל וכן פרטי כרטיס אשראי.
  2.5 ספקים – הספקים מחו"ל אשר מספקים לחברה את הכרטיסים.
  2.6 קבצי Cookie" " – הינם קבצים אשר נוצרים על ידי השרת ומועברים לדפדפן אשר שומר אותם בזיכרון המחשב. קבצים אלו אוספים מידע סטטיסטי על המשתמש כגון העדפת אתרי אינטרנט, תחומי עניין והרגלי שימוש ומאפשרים תפעול והתאמת האתר למשתמש.
 3. רכישה ושימוש באתר
  3.1 רשאי להשתמש באתר כל מי שמלאו לו 18 אשר הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. מי שהינו מתחת לגיל 18 שימושו באתר מותר וזאת רק בכפוף לאישור הוריו או האפוטרופוס החוקי שלו. עצם השימוש באתר, כמוהו כהצהרה שההורה ו/או האפוטרופוס אישר את השימוש באתר על ידי הקטין, לאחר שקרא בעיון את תנאי תקנון זה. כאשר קטין משתמש באתר, האתר פטור מכל אחריות בקשר לכך ולא תהיינה לו כל תביעות, טענות או דרישת כלפי החברה;
  3.2 על מנת להבטיח את איכות המוצרים ורמת השירות הגבוהה, החברה עובדת רק עם ספקים מורשים ואמינים אותם בחרה בקפדנות.
  3.3 הרכישה באתר תתבצע, לעת עתה, באמצעות כרטיס אשראי בלבד.
  3.4 בעת הרכישה באתר מתחייב המשתמש למסור פרטים אישיים נכונים ומדויקים אודותיו.
  3.5 לאחר הזמנת הכרטיסים, על החברה להבטיח את זמינות הכרטיסים, לכן כרטיס האשראי של המשתמש יחויב רק לאחר קבלת אישור סופי מהספקים בחו"ל כי הכרטיסים זמינים. לאחר החיוב בפועל, יקבל המשתמש מייל אישור הזמנה ולאחר מכן חשבונית.
  3.6 לאחר אישור ההזמנה, יישלח לרוכש מספר טלפון לקו החירום של החברה אשר זמין 24/7, אליו יוכל הרוכש לפנות בכל בעיה, שאלה או תקלה. בנוסף לקו החירום, ניתן יהיה לפנות בשאלות למייל שירות הלקוחות של החברה: help@ticketplace.co.il
  3.7 יודגש, כי כיוון שהכרטיסים באתר נמכרים בשוק הכרטיסים המשני, מחירי הכרטיסים יכולים להיות מעל או מתחת לערך הנקוב על גבי הכרטיס.
  3.8 כיוון ששוק הכרטיסים המשני הינו דינמי וישנו ביקוש גבוה לאירועים מסוימים, יכול להיות כי המחיר בו רכשה החברה הינו גבוה מהמחיר הנקוב על הכרטיס עצמו.
  3.9 במידה ויתברר כי ישנה טעות במחיר המצוין באתר, המחיר אשר יופיע לתשלום הינו המחיר הנכון.
  3.10 החברה מדגישה כי מחיר הכרטיס יכללו גם דמי טיפול, כפי שיפורט בהזמנה. במחירים המצוינים באתר אינם כוללים מיסוי כלשהו, ובמידה והרוכש מחויב בתשלום מיסים כלשהם בגין הזמנתו, הוא היחיד אשר יישא בתשלום זה.
  3.11 משלוח הכרטיסים לרוכש יתבצע במספר דרכים בין 24 -72 שעות טרם האירוע, אולם ייתכן ובמקרים מסוימים יסופקו הכרטיסים באותו היום של האירוע. במקרים בהם הכרטיסים לא סופקו עד 24 שעות לפני האירוע, על הרוכש לפנות לחברה באמצעות קו החירום שהתקבל לאחר אישור ההזמנה.
  3.12 ישנם סוגים שונים של כרטיסים, אשר ייקבעו על ידי הספקים. להלן סוגי הכרטיסים:
  • כרטיס אלקטרוני, אשר יישלח לדואר האלקטרוני של הרוכש אשר אותו הוא הזין בעת ההזמנה.
  • כרטיס נייר, אשר יישלח לכתובת בחו"ל אותה הזין הרוכש בעת ההזמנה.
  • כרטיס מובייל, זהו כרטיס אשר יישלח לאפליקציה במכשיר הנייד שלכם.
  • כרטיס באיסוף מקומי, אשר אותו יאסוף הרוכש בסמוך למקום האירוע.
  3.13 במקרה שלרוכש ישנה תלונה כלשהיא לגבי הכרטיס שהתקבל, כגון מיקומו וכו', על הרוכש לפנות לחברה באמצעות קו החירום שהתקבל לאחר אישור ההזמנה.
  3.14 סידורי ישיבה בזוגות – ההושבה היא לרוב בזוגות אלא אם כן מצוין בפירוש אחרת בתיאור הכרטיס.
  חשוב לדעת : ישנם מספר איצטדיונים בהם ישיבה בזוגות יכולה להיות גם ישיבה זה מאחורי זה בהפרש של שורה, זה מאחורי זה בהפרש של מושב אחד, כלומר באלכסון או ישיבה משני צידי מעבר . דוגמא בולטת לכך היא במשחקי הבית של ברצלונה . 
  3.15 הושבה של שלושה ביחד – ניתן כמובן להזמין יותר מזוג , אבל כדי לשבת שלושה (או יותר) יחד חשוב שתעדכנו אותנו מראש תחת "הערות" בהזמנה או במייל או טלפונית . אנחנו נעשה מאמצים להושיב את כולכם ביחד, אך לא תמיד ניתן להתחייב על כך . 
  3.16 ישיבה עם אוהדי הקבוצה המארחת – במשחקי כדורגל כל הכרטיסים ממוקמים ביציעי הקבוצה המארחת, אלא אם צוין אחרת . לכן , לפי קוד ההתנהגות של הקבוצות המארחות והמארגנים , אינכם רשאים לעודד את קבוצת החוץ או לבוא עם פריטי לבוש / צבע של קבוצת החוץ . אם אתם לא תומכים בקבוצה הביתית , פשוט בואו לבושים בצבעים ניטרליים .
  חשוב לדעת : היה ולא תקפידו על כללים אלו , המארגנים יכולים לפרש זאת כהפרה של כללי ההתנהגות ולכן שומרים את הזכות לסלקכם מהאיצטדיון ללא כל תמורה . 
  3.17 המידע על אופן ההושבה הוא כללי ולא תמיד תואם את תיאור הכרטיס המדויק שנרכש . אנחנו משתדלים להציג את מפת האיצטדיון או סידורי ההושבה אך ייתכנו מקרים בהם הכרטיס יציג משהו קצת שונה .
 4. מדיניות ביטול על ידי הלקוח
  4.1 בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א-1981 ותקנותיו, לאחר ביצוע ההזמנה ואישורה על ידי הספקים בחו"ל, ומכיוון שהספקים מחו"ל אינם מאפשרים ביטול הזמנות לאחר אישורן, לא יוכל הרוכש לבטל את ההזמנה.
  4.2 החברה, ללא כל התחייבות לתוצאות, מוכנה, לבקשת הרוכש, לנסות ולמכור מחדש את הכרטיסים הנ"ל. במידה וימכרו הכרטיסים, יוחזר לרוכש כספו בחזרה בניכוי 10% דמי טיפול. במידה והכרטיסים ימכרו במחיר נמוך ממחיר הרכישה , יקוזז ההפרש מהסכום שיוחזר לרוכש בנוסף לדמי הטיפול.
 5. מדיניות ביטול או דחייה מצד בעלי האירוע ו/או החברה
  5.1 במידה והאירוע מבוטל, או כל מקרה בו לא תתאפשר ההשתתפות בו מצד מארגן האירוע, הרוכש יקבל החזר כספי מלא בניכוי 10% דמי טיפול.
  5.2 במידה והאירוע נדחה, הכרטיסים שנרכשו יהיו תקפים למיקום ולמועד החדש.
  5.3 ישנם אירועים מסוימים אשר בהם ייתכנו שינויים במועדי האירוע, על הרוכש האחריות לעקוב אחר השינויים הללו.
  5.4 אם הרוכש אינו יכול להגיע למועד החדש לאחר דחיית האירוע, החברה תנסה למכור את הכרטיסים מחדש, כמפורט בסעיף 4.2 לעיל. אולם במידה ולא צלחה המכירה החוזרת של הכרטיס, לא יינתן החזר לרוכש.
 6. הפסקת או הגבלת השימוש
  6.1 במידה וישנו חשד כי ישנה הפרה של המשתמש של תנאי כלשהו מתנאי תקנון זה, רשאית החברה, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת, בין היתר:
  • להפסיק או להשהות את פעילות האתר;
  • לחסום או להגביל את גישת המשתמש לאתר;
  • לבטל את רכישת הכרטיסים במידה ונרכשו על ידיו וללא החזר כספי כלשהו;
  • לדרוש מהמפר כל סעד לו היא זכאית עקב ההפרה;
  6.2 אין באמור בסעיף 7.1 כדי לגרוע מכל זכות או סעד העומדים לחברה על פי דין בגין ההפרה.
  6.3 יובהר כי החברה לא תישא באחריות לנזקים כלשהם במידה ויעלו כתוצאה מהאמור לעיל.
 7. העדר אחריות האתר ו/או מי מטעמו
  7.1 המשתמש מצהיר כי אין האתר או החברה אחראים לתוכן ו/או לזמינות השירותים ו/או מהימנות השירותים ו/או לאבטחת האתר ושירותיו ו/או לתוכן המופיע בו ו/או לכל טענה אשר תעלה בנוגע לאמינות או דיוק התוכן המופיע באתר.
  7.2 המשתמש מצהיר כי החברה אינה נושאת באחריות לכל סוג נזק, אי נוחות, עוגמת נפש, הפסד, הוצאות, אבדן מכל סוג וכדומה, שנגרמו באופן ישיר או עקיף למשתמש או כל צד לישי בשל השימוש בתכנים ובשירותי האתר.
  7.3 המשתמש מסכים ומצהיר כי הוא פוטר את החברה מאחריות בגין עיכובים, השהיית, הפסקת או חוסר יכולת להשתמש באתר ובשירותיו ו/או מחדירה שלא בשליטת בחברה לאתר ו/או למחשבי החברה וכיוצא באלו.
  7.4 החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, הנובע מהשימוש או השימוש השגוי באתר, לרבות כל נזק מקרי, מיוחד או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת.
  7.5 המשתמש מסכים ומצהיר כי בדיקת האתר ותוכנו הינה על אחריותו בלבד, כמו כל החלטה אשר הינו עושה, המתבססת על הדיוק, השלמות, והשימושיות של התוכן באתר.
  7.6 אין החברה אחראית לכל הפסד או נזק אשר יגרמו כתוצאה ממעשה או מחדל של הספקים.
  7.7 החברה אינה מתחייבת לגבות כל חומר המצוי באתרו/או אשר נעשה בו שימוש. המשתמש מצהיר כי אין ולא יהיו לו כל דרישה ו/או תלונה בגין הסרת או העלאת תכנים ו/או תקלו באתר. החברה לא תישא בכל נזק עקיף או ישיר אשר יגרמו למשתמש כתוצאה ממעשה מתוכנן או רשלני של צד שלישי.
  7.8 המשתמש מסכים ומצהיר כי החברה לא תהיה אחראית בגין ביטול הזמנה ו/או אי יכולתה לקיים התחייבויותיה עקב כוח עליון. לעניין זה כוח עליון הינו: שריפה, אסון טבע, שביתה, תאונה, השבתה, מהומות, הכרזת מצב חירום, מלחמה, פעולות טרור, מצב חירום בריאותי עולמי, איסור נסיעה, כל צו או חוק עירוני, מדינתי או לאומי, פעילות מבצעית או מעשה ו/או מחדל של צד שלישי שאינו בשליטת החברה.
 8. קניין רוחני
  8.1 כל זכויות הקניין הרוחני באתר, בתוכנו, בעיצוב הגרפי, בתמונות, ביישומים, בטקסטים ובחומר הכלול בו הינם בבעלותה הפרטית של החברה ו/או של צד שלישי אשר התיר את השימוש בהם.
  8.2 המשתמש אינו רשאי להעתיק, להפיץ , לשכפל, לפרסם, להדפיס או לעשות שימוש מסחרי או באופן אחר בתוכן האתר, אלא אם נועד כדי לבצע רכישה באתר, בהתאם לתנאי שימוש אלו.
  8.3 חל כל איסור על המשתמש, להשתמש באתר ו/או בתוכנו לשם שינוי, שידור, פרסום, הפצה, העברה, מכירה או כל דרך שהיא, אלא בהיתר מראש ובכתב על החברה.
  8.4 השימוש באתר ובתכניו הינו AS IS" " (כפי שהוא), ואין למשתמש כל אפשרות לשנותו או להתערב בתוכנו והינו לצרכים פרטיים בלבד.
  8.5 אין באמור באתר, במפורש או שבמשתמע, משום מתן זכות או רישיון להשתמש באיזה שהיא זכות קניין רוחני המופיע באתר, ללא היתר מראש ובכתב של החברה.
 9. מדיניות פרטיות
  9.1 מדיניות האתר הינה כיבוד ושמירה על משתמשי האתר.
  9.2 האתר עומד בסטנדרט אבטחה גבוה, וכל הזמנה באתר מאובטחת בתקן אבטחה PCI .
  9.3 מדיניות הפרטיות עשויה להשתנות מעת לעת. במידה ויתווספו תכנים או שירותים חדשים באתר תעודכן מדיניות הפרטיות ועל כן מומלץ לשוב ולעיין בה מידי פעם.
  9.4 בעשיית שימוש באתר זה, מסכים המשתמש כי החברה תעשה שימוש בפרטים האישיים אותם אתה מעביר בעת הרכישה, בהתאם למדיניות פרטיות זו.
  9.5 הפרטים שהנך מוסר לצורך רכישת הכרטיסים, כגון: שם מלא, כתובת, טלפון, פרטי כרטיס אשראי, כתובת אימייל וכתובת מלון בחו"ל (להלן: "הפרטים האישיים"), הינם לצורך רכישת הכרטיסים ומסירת המידע מעידה על הסכמת המשתמש למסירתם.
  9.6 מובהר בזאת, כי על פי חוק הגנת הפרטיות, רשאי המשתמש לבקש מהחברה להסיר את המידע האישי הנוגע אליו והמצוי באתר.
  9.7 החברה תעשה שימוש בפרטים האישיים של המשתמש לצורך הטיפול בהזמנתו ובנושאים הקשורים אליה.
  9.8 מובהר כי החברה אינה מוכרת, סוחרת או מעבירה לגופים חיצוניים את הפרטים האישיים של המשתמש, למעט לצד שלישי כלשהו לשם טיפול וביצוע ההזמנה.
  9.9 לחברה תהיה הזכות לשמור במאגרי המידע שלה את המידע אשר ימסור המשתמש כמתבקש לצורך הזמנת כרטיסים ו/או בעת השימוש באתר.
  9.10 החברה עושה שימוש במידע אשר איננו מידע אישי או מזהה של המשתמש על מנת לשפר את האתר, לשמור תיעוד סטטיסטי, לנתח את תנועת המשתמשים באתר וכן לעדכון ההתנהלות המסחרית של האתר.
  9.11 כמו כן, אין החברה עושה שימוש בפרטי כרטיס האשראי של המשתמש ואין היא מעבירה אותו לצד שלישי, אלא לביצוע התשלום עבור הכרטיסים.
  9.12 יצוין, כי אין מי שטרם מלאו לו 18 רשאי למסור פרטים אישיים ללא הסכמת הורה או אפוטרופוס.
  9.13 החברה מפעילה באתר מערכות לאבטחת מידע, אולם אין במערכות אלו בטחון מוחלט לחדירה בלתי מורשית. לאור זאת, במצב בו צד שלישי יחדור למידע השמור אצל החברה, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא שייגרם למשתמש ו/או למי מטעמו, אם ייעשה במידע זה שימוש לא מורשה ו/או שימוש לרעה.
  9.14 במידה ומשתמש באתר יעביר פרטים אישיים אשר אינם שלו וללא הסכמת הצד השלישי, כל שימוש במידע זה הינו על אחריות המשתמש אשר סיפק פרטים אלו.
  9.15 לאחר ההזמנה, החברה תשלח לדואר האלקטרוני אותו הזין המשתמש בעת הרכישה, אישור הזמנה, חשבונית, תזכורת בנוגע לאירוע ועוד.
  9.16 המשתמש נותן הסכמתו לחברה למסירת הפרטים האישיים שלו ככל והחברה תהיה מחויבת לכך על פי כל דין ו/או צו שיפוטי ו/או במידה ויתפתחו הליכים משפטיים בין החברה לבין המשתמש ו/או אימות פרטים ואבטחת מידע ו/או במידה והחברה תהיה סבורה כי הדבר נחוץ על מנת למנוע נזק לאתר, למשתמשיו ו/או לצד שלישי.
 10. השימוש בCookies
  10.1 בעת השימוש באתר ולצורך פעילותו שלך המשתמש באתרו/או על מנת לאפשר תפעול שוטף ותקין של האתר ו/או התאמת האתר להעדפות המשתמש ו/או לצורך אבטחת מידע, ייתכן כי החברה תעשה שימוש בקבצי טקסט הנקראים Cookies ("עוגיות").
  10.2 תפקידן של ה Cookies הוא בין היתר, לייתר את הצורך בהזנת פרטי המשתמש בל פעם שהינו מבקר באזורים המחייבים בכך, למטרות סטטיסטיות ועוד.
  10.3 אם המשתמש מעוניין לחסום את ה Cookies או למחוק אותן, הוא יכול לעשות כן על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן האינטרנט שלו.
 11. ברירת דין וסמכות שיפוט
  11.1 על תקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל.
  11.2 סמכות השיפוט בנוגע לכל מחלוקת ו/או תביעה הנוגעות לרכישה דרך האתר ו/או השימוש באתר, על כל הכרוך והנובע מכך, תהיה מוקנית באופן בלעדי לבתי המשפט בתל אביב.
 12. פרטים ליצירת קשר
  12.1 הנך מוזמן ליצור עמנו קשר בכל שאלה אודות תקנון האתר, מדיניות הפרטיות וכל נושא המופיע באתר, באמצעות כתובת המייל: help@ticketplace.co.il
קנייה בטוחה
האתר מאובטח ומוגן, וניתן לרכוש בו מוצר
ניסיון ומקצועיות
אנו מציעים לגם מגוון אירועים שווים
אמינות
כרטיסים רשמיים ומורשים בלבד
בודק...