איך למצוא את הטיסה הכי מתאימה והמלון הכי נכון להופעה / אירוע ספורט?

הטיסה והמלון המתאימים ביותר להופעה או לאירוע הספורט בחו"ל, הם משהו שצריך למצוא תוך כדי חיפושים ברשת. אם היינו כרגע בניינטיז, כנראה שהיינו ממליצים לכם ללכת לספר הטלפונים כדי לחפש אופציות, או אולי היינו ממליצים לשאול מסביב את הקרובים שלכם והחברים. אבל כיום, בעידן הטכנו-דיגיטלי, חיפוש מקוון הוא האופציה הכי נכונה בזכות 2 יתרונות עיקריים:

  • מאגר בלתי נדלה: יש לכם אינספור אופציות שונות של ספקים המשווקים כרטיסי טיסה. אותו דבר לגבי בתי מלון.
  • חיסכון בכסף: דבר ראשון, כרטיסים באינטרנט בד"כ יהיו זולים יותר. שנית, אתם יכולים לערוך השוואה בין סוכני נסיעות וחברות תעופה, מה שיכול לחסוך בכיס עשרות ועד מאות שקלים.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים?

ישנם סוגים שונים של אירועי ספורט והופעות בחו"ל, והאמת היא שהחוויה שונה לגמרי מאשר החוויה המתקבלת באירועי ספורט בישראל. האצטדיונים הרבה יותר גדולים, יש הרבה יותר אנשים, ובכללי, הכול הרבה יותר FUN ומרגש. לכן, היכונו לשלם יותר מאשר הייתם משלמים על הופעה בארץ. אבל, זה שווה את זה. בתוך כך, קחו בחשבון את הדגשים הבאים:

  • רכישה מראש: מומלץ לרכוש את הכרטיסים לפחות 2 – 3 חודשים מראש. באירועים מבוקשים מאוד מומלץ לשריין אפילו 6-8 חודשים מראש. אמנם אצטדיוני הופעות ואירועי ספורט מאוד גדולים בחו"ל, אבל הם גם מתמלאים במהירות. אז הבטיחו את מקומכם.
  • השוואת מחירים: כדאי לבדוק את עלויות הכרטיסים אצל כמה חברות תעופה ואצל כמה חברות נסיעות. כדאי לדעת, ניתן לעיתים לחסוך כ-15% – 35% על הכרטיסים להופעה או על כרטיסי הטיסה.

טיפים למציאת טיסות להופעה הקרובה בחו"ל

בראשיתו של דבר, החליטו באיזה סוג טיסה אתם רוצים לטוס לחו"ל. האם אתם מעדיפים לטוס במחלקת תיירים? או שאתם רוצים להתפנק על כרטיס במחלקת ביזנס? כמו כן, חשוב במיוחד לקחת בחשבון את תאריך הטיסה מול כרטיסים להופעה / משחק. כדאי מאוד להגיע לעיר המבוקשת לפחות יום לפני האירוע כדי להימנע מעיכובים הקשורים לחברות התעופה או כל עיכוב אחר. אנחנו בכלל ממליצים להגיע אפילו יומיים שלושה לפני כן כדי לחוות את העיר ולהנות מאטרקציות נוספות.

ודאו את מיקום המלון שבחרתם

ברוב הערים הגדולות באירופה ישנה תחבורה ציבורית מסודרת ויעילה אל האצטדיונים או מקומות האירועים. לכן ניתן לבחור מלון במיקום שיותר נוח ומתאים לכם או מלון שיותר מתאים לכם מבחינת התקציב, רק חשוב לוודא את קווי הרכבת / אוטובוס שמגיעים למקום האירוע, את התחנות שבהן עולים ויורדים ואת תדירות הקווים. לדוגמא, הגעה למשחק כדורגל ברכבת התחתית בלונדון עם כל האוהדים לידכם, היא חוויה בפני עצמה.

בTicketplace תוכלו למצוא כרטיסים לאירועי תרבות וספורט בעולם במחירים משתלמים.